Топ продаж

ELLECI
Q 105 under top aluminium 79

5
10 платежей по 599.9грн./мес.
7169 грн.
5999 грн.
Знижка:
16%
1170грн.
в наявності

Опис товару

ОсобенностиПротягом 25 років Elleci вдається досконало досягати того, що завжди виражалося в технологічних і ключових моментах в усі часи - інновації.

Компанія представляє італійську якість в сегменті кухонних мийок, поєднуючи традиції та інновації в бездоганному стилі. Починаючи від проектування матеріалів і виробів і на всіх етапах виробничого процесу, результатом є широкий вибір кольорів матеріалів, аксесуарів, комбінацій всіх напрямків вироблених в Італії.

Завдяки відповідальному підходу і високоякісному виготовлення продуктів з природних матеріалів, Elleci стала абсолютним експертом в області мийок з широким асортиментом колірної гами для Вашої кухні.

Основні характеристики

БАЗА мм600
Вид матеріалуМеталтек
Дизайнмодерн
Формапрямокутна
Матеріалграніт
Кількість чаш1
Крило
Віддтінокaluminium 79
Вид монтажупід стільницю
КолірСірий
Розмір, В мм220
Розмір, Г мм440
Розмір, Ш мм540
Гарантійний термін (міс)60
*В тексті та цифрових позначеннях можуть бути допущені помилки. За повною та детальною інформацією щодо вбудовування та підключення приладу звертайтеся до керівництва користувача та в спеціалізовані сервісні центри. Зміни технічних характеристик, конструкції, комплектації приладів та асортименту можуть бути зроблені виробником без попереднього повідомлення.