Консультацію щодо купівлі та
характеристикам товару
можна отримати з 10.00 до 20.00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Сервіс центр, усі дзвінки по
Україні безкоштовні з 10.00 до 18.00
+38 050 329 90 42 +38 0 800 30 33 34
0
Ваш кошик порожній
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!

На період військового стану в країні, наша компанія буде здійснювати гарантійне обслуговування приладів згідно переліку, а саме:

* Виізд майстра коштуватиме 300 грн., за межами міста - згідно тарифів сервісного центру. Діагностика, ремонт та запасні частини безкоштовно.

В межах Вашого міста виїзд, робота та запасні частини безкоштовні. У разі необхідності обслуговування за межами міста, виїзд майстра оплачується згідно тарифу сервісного центру.

Безкоштовне обслуговування також можливе за умови самостійної доставки в сервісний центр.

service.png

Сервіс

Доставка

Всі товари супроводжуються офіційною гарантією виробника. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому продаємо товари тільки високої якості.

Термін гарантії вказується в талоні, який забезпечує можливість гарантійного обслуговування в авторизованих сервісних центрах виробника, багато хто з яких мають відділення у великих містах України.

Умови гарантійного обслуговування

Сервісних центр має право відмовити в гарантійному обслуговуванні обладнання в таких випадках:

  1. були змінені, стерті або нерозбірливо прописані в документах типовий або серійний номер виробу, дата продажу;
  2. були допущені порушення правил експлуатації, наведені в технічній документації, що супроводжує обладнання, експлуатація виробу не за призначенням;
  3. дефекти викликані потраплянням в середину виробу чужорідних предметів / рідин;
  4. при наявності механічних пошкоджень корпусу, серійного номера, захисних наклейок, пломб; несправність викликана включенням в мережу з невідповідними параметрами напруги або частоти;
  5. несанкціонованого ремонту або зміни внутрішніх комунікацій і компонентів товару, зміни конструкцій або схеми товару;
  6. несправності, викликані заміною частин / деталей вироби на інші, використанням витратних матеріалів, або джерел живлення, які не відповідають вимогам експлуатації;
*В тексті та цифрових позначеннях можуть бути допущені помилки. За повною та детальною інформацією щодо вбудовування та підключення приладу звертайтеся до керівництва користувача та в спеціалізовані сервісні центри. Зміни технічних характеристик, конструкції, комплектації приладів та асортименту можуть бути зроблені виробником без попереднього повідомлення.