Консультацію щодо купівлі та
характеристикам товару
можна отримати Пн-Пт 10:00 до 19:00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Сервісне обслуговування, усі дзвінки по
Україні безкоштовні з 09.00 до 18.00
+38 0 800 30 33 34
0
Ваш кошик порожній
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!

Про нас

Компанія Емір є офіційним дистриб'ютором вбудованої техніки в Україні. За 15 років свого існування, компанія Емір впевнене зайняла лідируючу позицію на ринку вбудованої техніки.

Успіх компанії ґрунтується на довірчому відношенні з партнерами і високій якості пропонованої продукції. Завдання - задовольнити попит клієнта. Клієнтами компанії Емір є: кухонні салони, меблеві студії, архітектурні бюро, дизайнерські центри.

На наших складах найбільший асортимент якісної і надійної побутової техніки, відповідної високим міжнародним стандартам.

Успіх компанії ґрунтується на довірчому відношенні з партнерами і високій якості пропонованої продукції. Завдання - задовольнити попит клієнта.

fabebaber-aout-us.png
fabebaber-aout-us.png
candy-aout-us.png
preim.png
ariston-aout-us.png
ariston-aout-us.png
balnco-aout-us.png
libher-aout-us.png
interline-aout-us.png
Компанія володіє ексклюзивними договорами на оптову поставку техніки торгових марок:
INTERLINE, ELICA, FABER, ELLECI, In-Sink-Erator, WHIRLPOOL, HOTPOINT-ARISTON, INDESIT, BOSCH, SIEMENS, Gaggenau, HOOVER, ROSIERES, CANDY, NARDI, TEKA, SMEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, LIEBHERR, BLANCO, FRANKE

«Ми були першими і залишаємося кращими»

Компанія Емір надає весь комплекс послуг, консультації щодо вибору, покупки вбудованої техніки, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Компанія процвітає і зміцнює свої позиції з кожним роком, завдяки ретельно спланованою корпоративної стратегії. Емір - це в першу чергу згуртований, доброзичливий і високопрофесійний колектив. Візитна картка: індивідуальний підхід до клієнтів, повагу і довіру до партнерів. Ключовий принцип роботи: взаємна вигода і успішну співпрацю.

Постійне прагнення до розвитку і досконалості роблять нас кращими партнерами для будови вашого бізнесу.

Інформація для користувачів
Річні звіти
*В тексті та цифрових позначеннях можуть бути допущені помилки. За повною та детальною інформацією щодо вбудовування та підключення приладу звертайтеся до керівництва користувача та в спеціалізовані сервісні центри. Зміни технічних характеристик, конструкції, комплектації приладів та асортименту можуть бути зроблені виробником без попереднього повідомлення.