Консультацію щодо купівлі та
характеристикам товару
можна отримати Пн-Пт 10:00 до 19:00
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Сервісне обслуговування, усі дзвінки по
Україні безкоштовні з 09.00 до 18.00
+38 0 800 30 33 34
0
Ваш кошик порожній
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО ВІДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ!!!

Повернення та обмін

Згідно закону «Про захист прав споживача», покупець може повернути товар, який не підійшов по тим чи іншим причинам, впродовж 14 днів з моменту придбання. Не можуть бути повернені товари, занесені законодавством у перелік непродовольчих, які не підлягають поверненню та обміну.

Повернення чи обмін товару можливі, за наступних умов
  • Товар не був у використанні, збережено його товарний вигляд, фабричні ярлики та пломби;
  • Є у наявності касовий чек чи інший, підтверджуючий оплату вказаного товару, документ, гарантійний талон;
  • Збережена повна комплектація.

Повернення грошових коштів за товар, або його заміна, у випадку виявлення дефектів, підпадаючих під гарантійну заміну, проводиться на основі експертного заключення авторизованого сервісного центру про стан продукту.

Заміна чи повернення товару будуть проведені впродовж 3-х робочих днів з моменту видачі заключення сервісним центром. При поверненні грошей за товар розрахунок з покупцем проводиться згідно з вартістю одиниці продукту на момент його покупки. Всі витрати на повернення та транспортування лягають на покупця, який сам має право обрати зручний спосіб транспортування (самостійно, кур’єрська служба). Повернення коштів проводиться тим самим способом, що й оплата, проведена за даний товар.

*В тексті та цифрових позначеннях можуть бути допущені помилки. За повною та детальною інформацією щодо вбудовування та підключення приладу звертайтеся до керівництва користувача та в спеціалізовані сервісні центри. Зміни технічних характеристик, конструкції, комплектації приладів та асортименту можуть бути зроблені виробником без попереднього повідомлення.